Geen bezuinigingen op vakantie

Door: lianne - Bron: AD.nl - Op: 01-03-2012 - Gewijzigd: 10-04-2017
Vakantiehuis huren online | Vakantie nieuws | Geen bezuinigingen op vakantie
Volgens Goof Lukken, trendwatcher en docent aan de Academie voor Toerisme (NHTV), zullen veel gezinnen in de crisis hun vakantie niet schrappen. De prijzen worden wel een steeds belangrijker vakantie criterium. Kortere vakanties en vakantie aanbiedingen zullen erg in trek zijn de komende vakantieperiode.

Vakantie voorspellingen 2012

Wat betreft vakantiebestemmingen is bijna alles mogelijk. Londen krijgt meer aandacht vanwege de Olympische Spelen. De Poolse stad Krakau zal vanwege het EK-voetbal op  de kaart gezet worden. Goof Lukken voorspelt dat vakantiegangers in 2012 vooral interesse hebben in bestemmingen die een natuurbeleving bieden met luxe verblijven. Daarnaast zullen 'bestemmingen met een verhaal' erg in trek zijn bij toeristen. Wat dat laatste betreft ziet Goof Lukken een grote kans voor een land als Servië, naast dat het betaalbaar is heeft het qua historie en cultuur veel te bieden.

IJsland dé bestemmingen van 2012

Naast de traditionele zonbestemmingen als Spanje, Griekenland en Turkije, zullen ook de bestemmingen Vietnam, Bali en Florida een boost krijgen. Florida zal vooral bezocht worden door de pretpark-liefhebbers. Met de vraag 'wat is dé bestemming van 2012' onder de lezers van de Lonley Planet, is het vakantieland IJsland de grote winnaar!

Like ons op facebook! En blijf op de hoogte